“Superman – Man of Steel” İlk Fragman

Tahminen Temmuz 2013 gibi vizyona girecek olan, Marvel dünyasının baş aktörlerinden Superman; nihayet ilk görüntülerle bizlere merhaba dedi. Yapımcılığı ve senaristliğini Christopher Nolan gibi bir ismin üstlendiği, yönetmenlik koltuğuna Zack Snyder‘ın oturduğu filme ait ilk video tam bir Nolan yapımı.

Alabildiğine karanlık, kasvetli ve bekleyin beni diyen cinsten.  Christopher Nolan bugünen kadar yeni Batman serisi, Inception, Memento ve The Prestige gibi önemli işlere imza atmış durumda. Yazar, yönetmen, yapımcı gibi vasıfları bulunan Nolan, yeni Superman filminde geri planda yer almayı tercih ediyor.

Yönetmenlik koltuğuna oturan Zack Snyder‘ı ise 300 Spartan, Watchmen, Sucker Punch ve  Legend of the Guardians: The Owls of Ga’Hoole filmlerinin yönetmeni. Kısaca filmin teknik kadrosu bugüne kadar hem gişe, hem seyir anlamında iyi işler yapan bir ekip.

Artık bize 1 sene boyunca beklemek ve sonunda sinemaya gitmek düşer…

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım