Workaholics Dizisi Final Yapıyor

Sizlere dizinin 7. sezonu olacağını temmuz 2015te duyurmuştuk Workaholics 6. ve 7. Sezon Duyuruldu

Kanaldan gelen açıklamaya göre dizi 7. sezon sonunda yani 2017 yılında izleyicisine veda edecek. Kemik bir izleyicisi bulunan, başarılı diyebileceğimiz dizi vedaya hazırlanıyor. Kısa bir proje olarak başlayan ama 7 sezonu gören dizi için tadında bırakalım stratejisi uygulandığından sevenlerine bu kötü haberi veriyoruz.

Aynı üniversitede okuyan üç erkek arkadaş, mezun olduktan sonra aynı işyerinde çalışmaya ve aynı evde yaşamaya başlar. Blake, Adam ve Ders adlarındaki bu üç “deli”kanlı, bir telemarket şirketi olan TelAmeriCorp’ta sabah 9’dan akşam 5’e kadar aynı odada çalışmakla kalmıyorlar, akşam 5’ten sabah 9’a kadar da bir partiden diğerine gecelere de hep beraber akıyorlar. Bu ortak yaşamdaki en büyük sorunları; henüz hiçbirinin yeterince olgunlaşmamış olması. Zaten başlarına ne gelirse, karşılaştıkları sorunlara hep çocukça çözümler üretmekten geliyor.

Serkan Çakmak

workaholics-veda-istasy10net

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım