Turn 3. Sezon Onaylandı

AMC kanalında bu sezon ilk gösterimini yapan, bir dönem dizisi olan “Turn” için gelecek sezon onayı çıktı. 10 bölüm halinde yayınlanan ilk sezonun başarılı bir grafik yakalamasının ardından, 2. sezon onayını da alan diziye yayıncı kanal 10 bölümlük 3. sezona yeşil ışıklarını yakmış oldu. Başarılı dönem dizisi 2016 baharında ekranlarda olacak.

Eklemeden geçemeyeceğim. İlk defa başlayacaksanız, sabretmeniz lazım. Zira dizinin ilk bir kaç bölümü çok ağır geçiyor. 3 defada ancak ilk bölümü geçmiştim. Ama AMC dizilerinin kalitesini bilenler mutlaka izleyecektir.

Turn 3 istasy10net

1776 sonbaharında Amerikalı asiler Krallık’a karşı baş kaldırmış, İngilizler de bu isyanı başarılı bir şekilde savuşturarak asileri şehir merkezinden sürmüşlerdir. Bu olayın ardından New York İngilizler için operasyon üssü haline gelirken, asilerin ise saklanmaktan başka çareleri yoktur. Böylesi bir durumda bile tek arzuları ülkelerinin özgürlüğe kavuştuğunu görmek olan asiler için taktik değiştirme vakti gelmiştir. Bu taktiğin temel taşını oluşturan istihbaratı sağlamaksa hiç de kolay olmaz. Genç bir çiftçi olan Abe Woodhull kendi kaderini yaşayan sıradan bir vatandaşken, yaşanan olaylar neticesinde taraf seçmek zorunda bırakılır. Verdiği karar kadar sonucunda yaşayacakları da kolay olmayan Abe Woodhull birden kendini bu casusluk girişiminin içinde bulur. Artık Woodhull için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım