The Strain Dizisi Gelecek Sezon Final Mi Yapıyor?

4. sezon biletini alan başarılı vampir draması The Strain için iyi ve kötü haberler bir arada. İyi haber dediğimiz gibi 4. sezon olacak. Kötü haber ise 4. sezon ile dizi veda edecek.  FX ekranlarında son geçişine hazırlanan dizinin sezonluk bölüm sayısı değişmezken dizi yaz sezonunda izleyicisine merhaba diyecek.

John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı’na kapıları mühürlü, ışıkları kapalı bir uçak iniş yapar. Epidemiyolog Dr. Ephraim Goodweather (ya da Corey Stoll) ekibini alıp olayı araştırmaya başlarlar. Buldukları ise 200 ceset, 4 tane de kurtulan insandır. Durum ise cesetlerin morgdan kaybolmaya başlamasıyla tuhaf bir hal alır. Goodweather ve ekibi, kendilerini sadece sevdikleri kişiler için değil, tüm insanlık için bir tehdit oluşturan “şeyle” uğraşırken bulacaktır.

Dizinin yapımcısı Guillermo del Toro ve Chuck Hogan. Dizi, aynı ikilinin aynı isimli romanına dayanıyor.

Serkan Çakmak

the-strain-4-istasy10net

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım