The Strain 3. Sezon Olacak Mı?

FX kanalının yeni bilim-kurgu ve korku yüklü draması The Strain, 3. sezon onayını da aldı. Geride bırakılan bölümlerin ilk sezon kadar ses getirmesi sonrası kanal 3. sezon biletini de yapımcılara vermiş oldu.

Birinci ve ikinci sezonda olduğu gibi yine yaz başladığında ekranlara dönecek dizinin yayınlanacak bölüm adeti de 13 olarak bekleniyor.

The Strain 3 istasy10net

Konu : John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı’na kapıları mühürlü, ışıkları kapalı bir uçak iniş yapar. Epidemiyolog Dr. Ephraim Goodweather (ya da Corey Stoll) ekibini alıp olayı araştırmaya başlarlar. Buldukları ise 200 ceset, 4 tane de kurtulan insandır. Durum ise cesetlerin morgdan kaybolmaya başlamasıyla tuhaf bir hal alır. Goodweather ve ekibi, kendilerini sadece sevdikleri kişiler için değil, tüm insanlık için bir tehdit oluşturan “şeyle” uğraşırken bulacaktır.

Dizinin yapımcısı Guillermo del Toro ve Chuck Hogan. Dizi, aynı ikilinin aynı isimli romanına dayanıyor.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım