The Player Dizisinde Bölüm Sayısı Azaltıldı

NBC’nin yeni sezon dizilerinden The Player için bölüm sayısında azaltma kararı geldi. 13 bölümlük standart anlaşmanın da altına çekilen dizi böylelikle 4 bölüm sonra bir final yapacak. Ancak bu dizinin bittiği anlamına gelmiyor.

Televizyon dünyasının duayenleri dizinin bitmediğini, 4 bölüm sonra yani kasım ayı sonunda dizinin sezon arası vereceğini savunuyorlar. Başrolünde Wesley Snipes, Charity Wakefield ve Damon Gupton’ın yer aldığı The Player’ın geride bıraktığı 5 bölümde ortalamanın üzerinde bir reyting yakalayamaması ve ilk bölümde istenen seviyede açılış yapamaması kanalı düşündüren konular.

The Player Dizisi istasy10net

Dizi konu olarak ise; The Player‘da kahramanımız, zenginler için güvenlik amaçlı çalışan eski bir istihbaratçıyken, bir gün karısını öldürmekle haksız yere suçlanır. Çalıştığı güçlü insanlar ona özgürlüğü karşılığında üst sınıf ve zengin insanların kumar oynadıkları mekanlara sızarak oradaki suçluları yakalamasını isterler. Kahramanımız bir yandan kimliği gizli patronlarının istediklerini yapmaya çalışırken bir yandan da karısının intikamını almaya ant içer.

Bir tutam Person of Interest ve bir tutam standart polisiyelere benzeyen dizide başrolde olmasını beklediğimiz Wesley Snipes’ın da geri planda kalması dizinin bu denli kötü bir grafik seyretmesinin nedeni. Şimdi önümüzde 4 bölüm mevcut. Eğer ki dizi bir tık yukarı sıçrama yapamazsa muhtemelen dizinin sezon arasından dönüşü olmayacaktır.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım