The Man In The High Castle 2. Sezon Hakkında

Amazon özgün yapımlarına dair haberler arka arkaya gelmeye devam ediyor. Amazon Hand Of God ve Red Oaks‘ın ardından bir diğer yeni dizisine daha onay verdi.

Philip K. Dickin 1961 yılında yayınladığı kitaptan uyarlanan, kurgu evrende gelişen olayları ele alan dizi yine tek parça halinde 2016 yılında yayınlanacak. 10 bölümlük 2. sezonun net yayın tairihi ise henüz belli değil.

The Man In The High Castle 2 istasy10net

Kadrosunda Cary-Hiroyuki Tagawa, Michael Gaston gibi güçlü oyuncuların yanı sıra yeni dönemin sevilen yüzleri olan Alexa Davalos, Luke Kleintank, DJ Qualls, gibi isimleri barındıran dizinin konusu ise şöyle:

Nazi Almanyası ve Japon İmparatorluğu II.Dünya Savaşı’nı kazanmışlardır. Dünyanın çeşitli yerlerine kukla hükümetler kurarlar. ABD’nin bir kısmını Japonya işgal etmiştir. İtalya tüm akdenizi ele geçirmiştir. SSCB dağıtılarak yok edilmiştir. Dünyada Almanya ve Japonya arasında soğuk savaş başlar. Hitler’in yerine gelen Bormann Ay, Venüs ve Mars’ta koloniler kurdurur.

Dizinin yapımcısı ise Ridley Scot. Muhtemelen bu kadar bilgiden sonra kaçırmayacaksınızdır.

Serkan Çakmak

 

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım