The Last Ship 4 ve 5. Sezon Geliyor

İşte bu benim için son dönemde, TV sektörüne dair duyduğum ve yazacağım en güzel haber. TNT kanalı yaz aylarını domine eden 13’er bölümlük sezonları ile bizleri kendine bağlayan The Last Ship için 4. ve 5.sezon kapılarını sonuna kadar açtı. Dizi 2017 yazıyla beraber yine 13 bölüm üzerinden 4. sezonu ile, 2018 yazında ise 5. sezonu ile ekranlarda olacak.

the-last-ship-5-istasy10net

2 sezon onayını birden alan dizinin 3. sezonu ile beraber konu ilginç yerlere gelmiş, Tex karakteri veda etmiş; CO Tom Chandler ise askerliği bırakma kararı almıştı. 2. sezon sonunda da doktorumuz Rachel Scott’ın öldüğünü unutmayalım. Gelecek sezon dizide Tom Chandler karakteri olacak mı bilmiyoruz. Ancak diziye yeni bir çok ismin katılacağına eminiz.

Heyecanla beklediğimiz dizinin 2 sezon birden onay alması en azından yüzümü güldüren güzel şeyler. Şimdi sıra geldi 1 sene beklemeye.

Serkan Çakmak

 

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım