The Flash İle 3. Sezon

Arrow’un spinn-off’u olan ve Arrow kadar başarı elde eden dizi gelecek sezona sonbaharda başlayacak ve 22 bölüm üzerinden yayınlanmaya devam edecek. Barry Alen ve dostları bizi meta-human sülalesi ile kapıştırmaya devam ederken, arka planda diğer fantastik dizilerle de bağını sürdürecek.

The Flash -- "Fast Enough" -- Image FLA123A_0186b -- Pictured: Grant Gustin as Barry Allen / The Flash -- Photo: Diyah Pera/The CW -- © 2015 The CW Network, LLC. All rights reserved.

Geçmişinde büyük bir trajedi yaşamış Barry Allen, Central City Polis Birimi’nde çalışan ve suçluların arkalarında bıraktıkları ipuçlarını toplayan bir adli laboratuvar asistanıdır. Talihsiz bir yıldırım kazası yaşamasının ardından süper hız gücüne sahip olan Barry, Flash kimliğine bürünür ve kötü adamları adalete teslim etmeyi kendine görev edinir!

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım