The Art Of More 2. Sezon Hakkında

Cracle ağının ilk özgün senaryo ve dizisi olan büyük bütçeli yapım The Art Of More için ikini sezon onayı geldi. Diziyi duymayanlar varsa şimdiden söylemeliyim ki kaçırmayın. Bir Netflix gibi 10 bölümü birden aynı anda yayınladıkları için diziyi hafta hafta beklemiyorsunuz. 10 bölümlük ilk sezonu web üzerinde bulabilirsiniz. 2016 sonlarına doğru gelecek olan 2. sezonun yine 10 bölüm olacağını belirteyim.

The Art Of More 2 istasy10net

Öncelikle dizi kadrosuna bir bakalım. Dizide özellikle Yarından Sonra filmi ile sevdiğimiz Dennis Quaid yer alıyor. Kendisine onlarca film ve diziden tanıdığımız Cary Elwes, genç ve güzel oyuncu Kate Bosworth, Christian Cooke ve  Cristina Rosato ilk gözümüze çarpan isimler.

Yüksek miktardaki paraların döndüğü New York müzayede evlerinin dünyasını ekrana getiriyor. Mavi yakalılardan Graham Connor Irak’taki askerlik döneminde tanıdığı antika kaçakçılık çetelerinden faydalanarak bu müzayede evlerinin özel dünyasında kendine bir yer edinmeye çalışacaktır.

Diziyi kaçırmayın. Sizi sıkmayacaktır.

Serkan Çakmak

 

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım