Switched At Birth 5. Sezon Onaylandı

ABC Family ekranlarının yapımlarından Switched at Birth, 5. sezon onayını aldı. Sezon başına ortalama 22 bölüm yayınlanan dizinin yine 22 bölüm üzerinden ekranda olması bekleniyor. Dizinin 100 bölüm barajını geçeceğini de belirtelim.

Switched At Birth 5 istasy10net

Kansas’ın üst sınıf mahallelerinden birinde yaşayan Bay, bir gün okulda kan testi yapınca çıkan sonucun ailesiyle uyumlu olmadığını görür. İlk başta buna bir anlam veremez. Ama, daha sonra geniş bir açıdan baktığında ailesiyle hem fiziksel hem de kişisel olarak çok farklı özellikler taşıdığını fark eder. Bunun üzerine anne ve babasıyla birlikte DNA testi yaptırmaya giderler ve 3 hafta sonra çıkan sonuçlar Bay’in ebeveynlerinin farklı olduğunu gösterir.

Yaz sezonu dizilerinden birisi olan aile ve gençlik kategorisi yapımının daha uzun sezonlar ekranlarda olması bekleniyor.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım