Sürpriz Karar : Limitless İptal Edildi

CBS’ten belki de bu sezon yayınlanan yeni diziler içinden en ilginç karar bu oldu. Reytingleri yüksek, başarılı dizi Limitless iptal edildi. Dizinin prodüktörü Craig Sweeny, Twitter hesabından “gelecek sezon bu platformda olmayacağız” doğrulamasında bulundu. Şimdi gözler Netflix, Amazon gibi stream platformlara çevrildi. Acaba, yapımın haklarını satın alarak projeyi devam ettirecekler mi?

Başrolde Jake McDorman’ın Brian Finch karakteri ile eğlenceli ve iyi bir iş çıkardığı Limitless’a açıkçası iptal edilmesi bende lok etkisi yarattı. Filmin belki de ikincisine bir konu hazırlayan dizinin arka plandaki konu örgüsü, dikkat ederseniz o kısım Bradley Cooper üzerinden yürüyor, dizinin sizi sıkmamasını da sağlıyor.

Limitless İptal istasy10net

Ön planda FBI eşliğinde suçların çözümü, bir bireyin kendini tanıması ve muhtemelen de gelecek bölümlerde başlayacak bir aşkın harmanlandığı Limitless dizisinin açıklamalı konusu da şöyle:

“Filminin başrol oyuncusu olan Bradley Cooper dizide’de yer almaktadır, devamı niteliğinde çekilen dizide Eddie’nin sıradan bir kişi olan Brian’e beynini kullanabileceği haplardan bir tane vererek macera başlar ancak Brian’in beklediğinden daha tuhaf bir hale gelen olaylar beklentisinin çok üstündedir gerçek anlamda çevresinde yaşananları anlaması çözümlemesi birçok gerçeği göstermiş ancak seri cinayetler arasında kalması onu şüpheli durumuna düşürür.

Dedektiflerin peşine düşmesiyle onlardan kaçmayı başaran Brian ne kadar zeki olduğunu göstererek aslında büyük bir hata yapar, dedektiflerin zihin geliştirici haplardan kullandığını fark etmesiyle içinde bulunduğu tehlike iyice artacaktır.”

Serkan Çakmak

 

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım