Supernatural 12. Sezon Onaylandı

Doğa üstü, alt kültür kategorilerine giren ve 250 bölüm üzerini gören başarılı dizi Supernatural gelecek sezon biletini kaptı. 11. sezon arasında olan, Winchester kardeşlerin hikayesi gelecek sezon da devam edecek. Hayranlarına sadık kalan kanal bu kararı verirken hiç zorlanmadığını ve izleyicisine saygı duyduğunu da haberine ekledi.

Supernatural 12 istasy10net

Aslında Supernatural 10. Sezon Onaylandı haberini yazdığımızda, Şubat 2014’te bir ayrıntıdan bahsetmiştik. “Comicoon’da dizi yapımcıları zaten 12-13. sezonları dahi planladıklarını, kanal ve oyuncular onay verdiği takdirde hikayenin devam edeceğini söylemişlerdi.” Görüyoruz ki herkesin heyecanı ilk günkü gibi devam ediyor ve bu hikaye 13 ve belki 14. sezonu görecek.

Dizi gelecek sezon yine Kasım gibi 12. sezonu ile ekranlarda olmaya devam edecek. Ama önce 11. sezonu kaldığı yerden izleyeceğiz.

Serkan Çakmak

 

 

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım