Stitchers 2. Sezon

ABC Family kanalının yeni yaz sezonu dizisi “Stitchers” gelecek sezon onayını aldı. 2. sezona dair bir ilk gösterim tarihi veya bölüm adeti açıklanmazken; dizinin ilk sezon finalinin 4 Ağustos 2015 olacağı belirtildi.

Bilim kurgu ve fantastik bir hikayenin bileşkesinden oluşan Stitchers’da gizli bir devlet örgütünün, Kirsten sayesinde yeni ölmüş insanların belleklerine girmesi sağlanıyor ve olaylar bundan sonra gelişiyor. Onların hatıralarından aldığı bilgilerle çeşitli cinayetleri ve aydınlanmamış ilginç vakaları çözmeye çalışan ekibin de elbette arka planda komik, dramatik ve kriminal hikayesi örgüyü tamamlıyor.

Stitchers 2 istasy10net

Dizinin başrolünde buz gibi, role belki daha iyisi bulunabilecek ancak güzel oyuncu Emma Ishta yer alıyor. Emma’ya yine genç ve yeni bir isim Kyle Harris, genç ama deneyimli Warehouse 13 ile hatırladığımız Allison Scagliotti, yine yeni nesil oyunculardan Ritesh Rajan ve Eureka dizisinin tecrübeli yıldızı Salli Richardson-Whitfield ve Damon Dayoub gibi isimler eşlik ediyor.

Benim de izleme listemde yer alan dizi sizi sıkmazken, az öz yapımın olduğu yaz sezonunda vakit geçirtecek yapımlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım