Six Dizisine 2. Sezon Onayı

History’nin duyurusuna göre, yeni askeri draması Six için gelecek sezon onayı verildi. The Navy SEAL draması olarak geçen dizinin ilk sezonu 8 bölüm üzerinden planlanıp yayınlanmaya devam ederken; onay alan 2. sezonu için imzalanan sözleşme 10 bölüm üzerinden görünüyor. Dizinin 2. sezonu bir aksilik olmadığı takdirde 2018 ocak ayında ekranlarda olacak.

Vietnam askeri özel harekat gazisi William Broyles tarafından yazılan dizi modern Amerikan Ordusu’nun Navy SEAL özel kuvvetlerinde görev yapan, sınıfının en iyisi bir takımı merkezine alır. Teröristlerle çalışan bir ABD vatandaşının ortaya çıkması ile birlikte takım Afganistan’da bir Taliban liderini ortadan kaldırmak için görevlendirilir. Gerçek anılardan esinlenerek uyarlanan drama dizisinde karakterlerin karmaşık kişisel yaşamlarına ve yaşamak ile ölmek arasında iken verdikleri kararların psikolojik etkilerine de yer verilecektir.

Serkan Çakmak

 

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım