Schitt’s Creek 3. Sezon

CBS kanalının ilginç başlangıca sahip sitcom dizisi Schitt’s Creek, 3. sezon onayını da aldı. İlginç diyorum, zira dizi henüz başlamadan 2. sezon onayını almıştı. Kanal dizinin 3. sezonu için 13 bölüm üzerinden 2017 başlarında başlayacak gibi bir duyuru yapmayı da ihmal etmedi.

“Amerikan Pastası” serisinde oynadığı baba karakteriyle tanınan Eugene Levy, oğlu Dan ile birlikte yaratıcısı olduğu komedide başrolleri de üstlenmişler ve onlara Catherine O’Hara, Daniel Levy, Annie Murphy, Jennifer Robertson, Tim Rozon, Emily Hampshire ile Chris Elliott eşlik ediyor. Eskinin video mağazası sahibi zengin ve garip aile şaka olsun diye aşağılayarak aldıkları kasabadaki evde yaşamak zorunda kalacak kadar çöküyor… Bu ortamda yeni hayatlarına alışmaları da dizinin komik anlarını yaratıyor… Tanıdık simalardan oluşan kadrosuyla ilgi çeken dizi bildik konusuna rağmen güldürüp eğlendiriyor.

Serkan Çakmak

Schitt's Creek 3 istasy10net

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım