Rush Hour İptal Edildi

Aynı isimli filmden uyarlanan ve CBS ekranlarında bu sene yayınlanmaya başlayan Rush Hour bekleneni veremedi. 7 bölüm sonunda iptal kararı alınan dizi, kalan 6 bölümünün de yayınlanmasının ardından ekranlara veda edecek.

Orjinalinde Chris Tucker ve Jackie Chan’in yer aldığı; 1998, 2001 ve 2007’de çekilen filmlerle iyi bir üçleme çıkaran yapımın dizi versiyonunda Joon Foo, dizide Dedektif Lee karakterine hayat veriyor. Kız kardeşi, Çin organize suç halkasına karışır. Bunun intikamını almak için Los Angeles’a gelir. Dövüş sanatlarında ustalaşmış ve onurlu birisidir. Diğer başrol oyuncusu Justin Hires, kendi kuralını kendi koyan Dedektif Carter karakterine hayat veriyor. Dedektif Carter aynı zamanda çok esprili bir kişiliğe sahip. Wendie Malick’in canlandırdığı Captain Cole karakteri ise Carter’ın amiri rolünde. Çavuş Didi Diaz karakterini ise Aimee Garcia canlandırıyor. Dedektif Carter ve Dedektif Lee zaman zaman kültürel çatışmalardan dolayı birbirlerine sert çıkışırlar. Her şeye rağmen onlar mükemmel bir takımdır.

Serkan Çakmak

Rush Hour İptal Edildi istasy10net

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım