Royal Pains 8. Sezon Onaylandı

USA Network kanalının komedi yapımlarından birisi olan Royal Pains, 8. sezon onayını aldı. Henüz 7. sezonu başlamayan diziye kanal o kadar güveniyor ki 8. sezona şimdiden ışık yakmış durumda. Ülkemizde çok izleyeni olmadığından mıdır, yoksa çevirmenlerin iş güzarlığı mı bilinmez. İkinci sezon ortasından sonra çevirisi olmayan dizi malesef bizde pek ön plana çıkmış değil.

Bu arada önemli bir not… Dizinin 7. sezonu 2015 yazına doğru başlayacak. Onaylayan 8. sezon ise muhtemelen 2016 yazında ekranlarda olacaktır.

Royal Pains 8 istasy10net

Dr. Hank Lawson, zengin bir hastasına öncelik vermeyerek ölmesine sebep olmuş genç bir acil servis doktorudur. Bu olay üzerine çalıştığı hastaneden çıkarılan Hank, kafa dinlemek için bir hafta sonu için kardeşi Evan ile birlikte zenginlerin ikamet ettiği Hampstons’a gider.

Royal Pains, tatil için gittiği Hampstons’ta bir kasaba sakinin hayatını kurtarmasıyla kendini bir anda Hampstons’da zenginlerin doktoru olarak bulan Doktor Hank Lawson ve muhasebeci kardeşi Evan Lawson’ın maceralarını konu alıyor.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım