Rookie Blue Dizisi Bitti

ABC kanalından üzücü haber bugün geldi. Kanalın veteran polisiye dizisi Rookie Blue 78 bölümlük macerasını sonlandırdı. Kanada yapımı polisiye drama hüzünlü bir elveda diyerek defteri kapatmış oldu.

Rookie Blue Dizisi Bitti istasy10net

Konu olarak Rookie Blue : Her işte olduğu gibi çaylak olmak zordur,hele o ilk gün stresi yokmudur! İş Polislik olunca elbette bir daha durup düşünmek gerekir çünki hatalar kaçınılmaz sonuçlara neden olabilir. Polis akademisinden taze mezun 5 Çaylak Polis meslek hayatlarının ilk gününü yaşamaktadırlar. Çaylaklık bir nevi o işin pisliğini yapmak değilmidir zaten, en basit görülen işler çaylaklara verilir. Andy McNally babası gibi polis olmuştur ve babası bu onuru kendisinden laikiyle taşımasını istemektedir, Andy’nin polis olmak isteği polis ailesinin ne demek olduğunu anlamak istemesiyle açıklanabilir. Andy, Cris, Dov, Gail ve Tracy bakalım çaylaklıktan nasıl kurtulup işin inceliklerini öğrenecekler.

Serkan Çakmak

 

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım