Power 4 ve 5. Sezonu Garantiledi

Starz kanalında ilk bölümü yayınlandıktan 4 gün sonra gelecek sezon biletini alan, ikinci sezonunda ise düşünmeden 3’ü göreceği belli olan “Power” için kanal bu sefer 2 sezonluk onayı birden verdi. Yüksek izlenme oranları, yayın döneminin yaz sezonuna denk gelmesi gibi faktörlerle kendini zirvede tutmayı bilen dizi için 20 bölümlük yeni sözleşme imzalandı. Buna göre dizinin 4. sezonu 2017, 5. sezonu ise 2018 yazı başlarken ekranlarda olacak.

Power, James “Ghost” St. Patrick (Omari Hardwick) isimli bir adamın hayatına odaklanıyor… Ghost, New York’ta elit kesim arasında popüler olan gece kulübünün sahibi olmakla beraber, şehrin uyuşturucu ağında da önemli bir konuma sahiptir. Tek hayata iki yaşam sıkıştıran ve bu iki yaşam arasında dengeyi kurmakta zorlanan Ghost, uyuşturucu işini bırakıp legal işiyle devam etmek istediğinde ise hayatındaki dengeler tamamiyle alt üst olacaktır.

Kadrosunda en ilgi çekici isim elbette rap şarkıcısı 50 Cent. Ayrıca bu isim dizinin yapımcı kadrosunda da yer alıyor. Ayrıca iyi oyuncu  Omari Hardwick’in de kadroda olması iyi bir haber.

Serkan Çakmak

Power 4-5 istasy10net

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım