The Night Shift 2. Sezon Onaylandı

NBC ekranlarında mayıs itibari ile ekranlara gelmeye başlayan ve 6 bölümü geride bırakan, eğlenceli medikal drama dizisi “The Night Shift” yani Gece Vardiyası gelecek sezon onayını aldı. 2. sezonun gelecek sene mayıs gibi ekranlarda olması beklenirken, şu an için anlaşılan bölüm sayısı 14 olarak görülüyor.

Aslen ordu mensubu bir grup doktorun San Antonio Hastanesi’nin gece vardiyasında çalışmaya başlamaları ile yaşanan heyecanlı ve yer yer komik olayların anlatıldığı medikal drama olarak ekrana gelen dizide; Merlin dizisi ile tanıdığımız Eoin Macken, Royal Pains ve The Good Wife ile anımsayacağımız Jill Flint… Lost, Person of Interest, Zero Hour gibi dizilerin haricinde bir çok filmle anımsayacağımız Ken Leung… CSI Miami’den Brendan Fehr ve Revolution dizisi yıldızlarından Daniella Alonso gibi isimler kadroda yer alanlardan sadece bir kısmı.

Serkan Çakmak

the-night-shift-2-istasy10net

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım