Murder In The First 2. Sezon Onaylandı

TNT’nin yaz sezonu yeni yapımlarından Murder In The First, gelecek sezona göz kırptı. 10 bölüm üzerinden yayınlanarak ilk sezon finalini yapan dizi için kanal, 10 bölümlük 2. sezon için onay verdi. Dizi 2. sezonu ile ekranlara 2015 yılının yazında merhaba diyecek.

Dizi ilk sezonunda işlenen bir cinayeti Dedektif Terry Seagrave ve Dedektif Hildy Mulliga ile tüm sezon boyunca ele almış; mahkeme sürecine kadar davanın her aşamasını ayrıntılı bir şekilde seyircisine sunmuştu.

Dizinin oyuncu kadrosunda Private Practice dizisinden anımsayacağımız Taye Diggs, Bates Motel’de gördüğümüz Kanadalı oyuncu Kathleen Robertson, usta oyuncu Richard Schiff, dönem dönem Hawaii Five-0 ile ekranlara gelen Ian Anthony Dale, sayısız yapımda yer alan tanıdık yüz  Raphael Sbarge ve yine çok yapımda karşımıza çıkmış isimler yer alıyor.

Serkan Çakmak

Murder In The First istasy10net

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım