Mr. Robot 4. Sezon Onaylandı

USA Network’ün hacker draması Mr Robot için 4. sezon haberleri de geliyor. 6 Emmy ödülü alan dizi de heyecan özetle bitmiyor.

İlk 3 sezon gibi 10 bölümlük 4. sezon anlaşmasını imzalayan dizi 2018 yazına girerken ekranlarda olacak gibi duruyor. Dizi kadrosunda daha çok aksiyon filmleri tanıdığımız, yıldız oyuncu Christian Slater yer alırken; kendisine Rami Malek, Carly Chaikin, Portia Doubleday, Michael Gill gibi isimler eşlik ediyor.

Dizi konu olarak ise; MR. ROBOT, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor. Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor. Çünkü bu adamın Elliot’u bu kadar çok istemesinin nedenlerinden biri çalıştığı şirketteki konumudur.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım