Lucifer 3. Sezona Hazır Mısınız?

FOX kanalının fantastik draması, meleklerin en kibirlisi Lucifer’ın macerasına 22 bölümlük 3. sezon onayı çıktı. Kısa bir ilk sezonun ardından 13 bölümlük 2. sezon onayı alan ve sonrasında “hadi şunu 22 bölüm yapalım” diyen FOX yönetimi, reytinglerde zirveyi zorlayan başarılı dizi için bu sefer direkt 22 bölüm siparişi verdi.

Sıcak haber olarak geçtiğimiz konu hakkında gelişmeler oldukça yine buradan siz izleklere duyuracağız. Cehennemde canı sıkılan ve macera arayan Lucifer’ın maceralarına kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Cehennem Lordu Lucifer, karanlıklar dünyasında sıkılmıştır ve mutsuzdur, dolayısıyla istifa etmeye karar verir. Lucifer Morningstar adıyla melekler şehri Los Angeles’a yerleşip bir bar açar. İnsanların en gizli tutkularını açığa çıkarma yeteneğine sahip Lucifer yanı başında işlenen bir cinayet sonrası Los Angeles Polis Departmanına suçluları yakalamalarında yardım etmeye başlar. Bir yandan da Amenadiel isim bir melek de başıboş kalan cehenneme dönmesi için Lucifer’e baskı yapmaktadır.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım