Lucifer 2. Sezon Geliyor

Fox’un bir yeni draması daha olan Lucifer da gelecek sezon onayını aldı. 2016 ile beraber ekranlara merhaba diyen, 10 bölüm olarak planlanan dizi bildiğiniz gibi 3 bölüm daha fazladan çekilerek ilk senesini 13 bölüme yükseltmişti.

Gelecek sezona dair şu an net bir bilgi olmasa da biz diziyi 2016 sonbaharında ve 22 bölüm üzerinden ekranlara bekliyoruz. Gelişmeler oldukça yine buradan siz izleklere duyuracağız. Cehennemde canı sıkılan ve macera arayan Lucifer’ın maceralarına kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Lucifer 2 istasy10net

Cehennem Lordu Lucifer, karanlıklar dünyasında sıkılmıştır ve mutsuzdur, dolayısıyla istifa etmeye karar verir. Lucifer Morningstar adıyla melekler şehri Los Angeles’a yerleşip bir bar açar. İnsanların en gizli tutkularını açığa çıkarma yeteneğine sahip Lucifer yanı başında işlenen bir cinayet sonrası Los Angeles Polis Departmanına suçluları yakalamalarında yardım etmeye başlar. Bir yandan da Amenadiel isim bir melek de başıboş kalan cehenneme dönmesi için Lucifer’e baskı yapmaktadır.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım