Longmire İptal Edildi

A&E ekranlarında 3 sezondur yayınlanan suç ve drama dizisi Longmire için yapılan açıklamaya göre, yapımın 4. sezonu olmayacak. 3 hafta önce 3. sezon finali yapan dizi gelecek sezon ekranlara dönmeyecek.

İlk sezonu 10, ikinci sezonu 13 ve bu sezon yine 10 bölüm üzerinden ekranlara gelen dizi böylelikle yayın hayatına 33 bölümde veda etmiş oldu. Kadrosunda Battlestar Galactica ve 24 dizilerinden hatırlayacağımız güzel oyuncu Katee Sachoff, Robert Taylor, aksiyon dizi ve filmlerinin yıldızı Lou Diamond Phillips,  Bailey Chase ve  Cassidy Freeman’ın yer aldığı dizi Craig Johnson’ın Walt Longmire Mystery isimli kitap serisine dayanarak çekilmişti.

Yaklaşık bir seneden beri dul kalmış bir adam olan Walt Longmire, cesur görünümünün arkasında karısının üzüntüsünü kalbine gömmüştür. Karısının ölümünden bu yana bu acıyla mücadele etmeye çalışan Longmire, kızı Cady’nin de (Freeman) ısrarlarıyla artık hayata yeniden dönüş yapmak zorunda olduğunun farkına varmıştır.

Serkan Çakmak

Longmire istasy10net

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım