Longmire Dizisine 5. Sezon Bileti

A&E ekranlarında 3 sezon yayınlandıktan sonra iptal edilen, bir süre sonra Netflix tarafından satın alınan Longmire için yeni kanal gelecek sezon onayını da verdi. Başarılı bir 4. sezonu geride bırakan Longmire, 5. sezonu ile 10 bölüm üzerinden 2016 da geri dönecek.

Longmire 5 istasy10net

Kadrosunda Battlestar Galactica ve 24 dizilerinden hatırlayacağımız güzel oyuncu Katee Sachoff, Robert Taylor, aksiyon dizi ve filmlerinin yıldızı Lou Diamond Phillips,  Bailey Chase ve  Cassidy Freeman’ın yer aldığı dizi Craig Johnson’ın Walt Longmire Mystery isimli kitap serisine dayanarak çekilmişti.

Yaklaşık bir seneden beri dul kalmış bir adam olan Walt Longmire, cesur görünümünün arkasında karısının üzüntüsünü kalbine gömmüştür. Karısının ölümünden bu yana bu acıyla mücadele etmeye çalışan Longmire, kızı Cady’nin de (Freeman) ısrarlarıyla artık hayata yeniden dönüş yapmak zorunda olduğunun farkına varmıştır.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım