Iron Fist 2. Sezon Onaylandı

Marvel evreninden kopup gelen son kahramanlardan birisi olan Daniel Rand, namı diğer Iron Fist için de iyi haberler geldi. Bana göre vasat bir sezonun ardından durumu sallantıda olan diziye Netflix onay vererek, güven tazeledi. Dizinin 2. sezonunun 2018 baharında yine tek seferde yayınlanması bekleniyor.

Dizi Iron Fist karakterine, Game Of Thrones dizisinde de gay prens Loras Tyrell karakterine hayat veren Finn Jones ismini yazdırmış durumda. Colleen Wing karakterini Jessica Henwick, Joy Meachum karakterini ise Jessica Stroup canlandırıyor.

Gücünü nerede ve ne zaman kullanması gerektiğini konusunda profesyonel olan Iron Fist (Daniel Rand), dövüş sanatları konusunda uzmandır. Gücünü bir ejderhadan aldığı darbeyle kazanmıştır. Yıllardır uzak kaldığı şehrine (New York City) geri dönen Danny Rand (Finn Jones) benzersiz yeteneklerini ve dövüş sanatları konusundaki uzmanlığını yolsuzlukla mücadele ve kötülerle savaşmak için kullanır. Netflix’in Marvel imzalı kardeş dizilerinden dördüncüsü de, Iron Fist karakterini merkeze alacak.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım