Hap And Leonard 2. Sezon

Muhtemelen henüz izlemediğiniz ancak kadrosu güçlü bu dizi için 2. sezon onayı verildi. İlk sezonu sadece 6 bölümden oluşan, mini dizi tadındaki yapım için SundanceTV henüz bölüm sayısını açıklamazken, yapımın 2017 gibi ekranlarda olması bekleniyor.

Hap And Leonard 2 istasy10net

James Purefoy, Jimmi Simpson, Bill Sage, Christina Hendricks, Pollyanna Mcintosh gibi oyuncuları kadrosunda barındıran; çekimleri Louisiana’nın Baton Rouge bölgesinde gerçekleştirilen dizi için 1980’li yılların görüntüsünü andıran kurgusal bir kasaba oluşturulan yapımın konusu ise şöyle :

Beyaz işçi sınıfı bir emekçi olan Hap Collins (James Purefoy) Vietnam Savaşı sırasında askeri hizmetini reddettiği için gençliğini federal hapishanede geçirmiştir. Şimdi 30’lu yaşların sonlarına dayanmış Doğu Teksas Plantasyonunda gül toplama işi ile uğraşmaktadır. Meslektaşı ve yaşamı boyunca en iyi arkadaşı Leonard Pine (Michael K. Williams) ise ciddi öfke sorunları olan bir eşcinsel ve aynı zamanda Vietnam gazisidir. İkili 1980’li yılların Doğu Teksas’ında kanunlara uygun olarak yaşamaya çalışmaktadır. Hap’ın eski eşi Trudy (Christina Hendricks) iki yıl sonra Hap’ın reddedemeyeceği bir teklif ile karşısına çıkar.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım