Hannibal İptal Edildi

İlk sezonu pek de izlenme oranı anlamında bekleneni veremeyen dizi için hayran kitlesinin hatrına 2. sezon kararı verilmiş ve kanal yapıma olan güvenini göstermişti. Başarılı oyuncu kadrosuna rağmen konu anlamında çok ağır bir seyir izlemesi nedeni ile sıkça eleştirilen dizi, 2. sezonu ile ivmesini arttırınca kanal 3. sezon duyurusunu bekletmeden sevenleri ile paylaşmıştı.

3. sezonu kısa bir süre önce açan Hannibal, çok kötü bir ilk bölüm reyting skalasının ardından yayınlanan 2 ve 3. bölümde de toparlanamayınca kanal bu sefer gözünün yaşına bakmadı ve iptal duyurusunu yaptı.

Dizi 10 bölümlük kalan macerasını tamamladıktan sonra 3. sezon itibari ile ekranlardan elini eteğini çekecek ve bir hatıra olarak kalacak. Dizi için yazının en başında da dediğimiz gibi hayranlarının hatrına sabreden NBC’nin artık tahammülü kalmamış görünüyor.

Serkan Çakmak

Hannibal İptal Edildi istasy10net

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım