Gotham 4. Sezon Geliyor

Genelde dizileri iyi gitse de iptal etmesi ile tanınan FOX kanalı, gerek ilk ve gerekse bu sezonu başarılı kurgu drama yapımlarından Gotham için gelecek sezon onayını verdi. Beklentinin çok daha üzerinde bir başarı yakalayan ve Batman hikayesinin önünü anlatan dizi için 22 bölümlük 4. sezon anlaşması yapıldı. Dizinin 4. sezonu 2017 yılı sonbaharında ekranlarda olacak.

Benim de takip ettiğim dizinin oyuncu kadro seçimi çok başarılı görünürken, dizinin sinemaskop çekimi insanı tam anlamıyla Batman atmosferine sokuyor. Film serisindeki karakterlerin ilk hallerini tanıma fırsatı bulduğumuz dizi sayesinde aklımızda soru işareti yaratacak noktalar da yavaş yavaş açıklığa kavuşuyor.

Serkan çakmak

DC Comics’in ünlü kahramanı Batman’in şehri olarak bildiğimiz Gotham’ın, Batman’den öncesini anlatacak dizi; Polis Departmanı’nda çalışan James Gordon’ı merkezine alacak. Bruce’un Batman’e dönüşme yolculuğuna eşlik edecek Gordon, şehirdeki pek çok kötü adamla da mücadele edecek. Ayrıca Penguen, Kedi Kadın, Bilmececi ve Zehirli Sarmaşık gibi Batman evreninin birçok ünlü karakteri; gençlik halleriyle Gotham’da arz-ı endam edecek.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım