Gelecek Sezon Onayı Alan Diziler

Dizilere ait iptal ve devam listemizi en son 15 Mayıs 2012’de şu yazımda vermiştim.

2012 Diziler İptal – Devam Durumları 2

Son yazıya göre de devam kararı alan diziler aşağıdaki gibiydi :

“Law & Order: SVU, Grey’s Anatomy, American Dad, Blue Bloods, Criminal Minds, CSI: Las Vegas, Family Guy, Hawaii Five-0, How I Met Your Mother, Mike and Molly, NCIS, NCIS: Los Angeles, Person of Interest, The Big Bang Theory, The Cleveland Show, The Syndicate, The Good Wife, The Mentalist, The Simpsons, 2 Broke Girls, Grimm, Smash, Bones, Raising Hope, New Girl, Glee, Fringe, The Vampire Diaries, The Client List, Touch, Once Upon A Time, Southland, Borgias, Veep, Girls, Supernatural ve 90210 yeni sezon onayı almış olan dizilerdir.”

Uzun bir ara vermişim. Bir kaç yapım daha devam kararı aldı. Elbette burada en merakla beklenen diziler “Falling Skies ve True Blood” olarak görülüyordu. 2. sezonunda 6. bölümü bu hafta yayınlanan “Falling Skies” 3. sezon onayını aldı ve hayranlarını mutlu etti.

Karanlık dünyanın güçlü yapımlarından “True Blood” da kimseyi üzmedi ve 6. sezon için kanaldan onay aldı. Bu iki yapımın haricinde gelecek sezon onayını alan diziler ise şöyle oldu :

Rizzoli and Isles 4. sezon onayını aldı!
Dallas 2. sezon onayını aldı!
Longmire 2. sezon onayını aldı!
Men at Work 2. sezon onayını aldı!
Rookie Blue 4. sezon onayını aldı!
Silk 3. sezon onayını aldı!
Black Mirror 2. sezon onayını aldı!
Teen Wolf 3. sezon onayını aldı!
Falling Skies 3. sezon onayını aldı!
True Blood 6. sezon onayını aldı!

Devam etmeme kararı verilen ve farklı bir kanal arayan “Unforgettable” için ise yapımcı kanal arası sorun çözüldü. Dizi gelecek sezon tekrar ekranlarda yerini alacak.

Bu arada Leverage, Covert Affairs dizileri de yeni sezon bölümleri ile ekrana döndü.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım