Fargo 2. Sezon Onaylandı

FX kanalının bu sezon en dikkat çekici yapımlarından birisi olan, bir sinema filmi uyarlaması “Fargo” gelecek sezon onayını aldı. Yayın takvimi her ne kadar açıklanmamış olsa da 10 bölüm üzerinden ekranlara gelecek olan yeni sezonun 2015 martı gibi yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Dizi karakterlerinin çok fazla planlanmış işi olması nedeni ile ne olacağı henüz bilinmese de bizim tahminimize göre yeni bir suç hikayesi işleneceği ve yeni bir cast hazırlanacağı yönünde. Zira ilk sezon sinema filminin ötesine taşarak yeni bir suç hikayesini işlemiş ve yeni karakterleri getirmişti.

Dizinin ilk sezonunda sinema ve televizyonun en çok iş yapan Billy Bob Thornton, Colin Hanks, Martin Freeman, Keith Carradine, Bob Odenkirk, Adam Goldberg, Oliver Platt gibi isimleri cast kadrosunda yer almışlardı.

Serkan Çakmak

Fargo 2 istasy10net

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım