Criminal Minds: Beyond Borders 2. Sezon

Criminal Minds bildiğiniz üzere 12 sezondur ekranlara geliyor ve bugüne kadar oradan çıkan 2. spin-off çalışma da “Criminal Minds: Beyond Borders”. Yine bildiğiniz üzere 2011 yılında Criminal Minds : Suspect Behavior adlı bir spin-off ekranlara gelmiş ancak reytingler yerlerde seyredince yapım iptal edilmişti. Ancak bu sefer daha iyi bir iş çıkaran ve doğru kadroyu bulan yapım ekibi, yeni diziyi en azından gelecek sezona taşımasını bildi.

Dizi, uluslararası topraklarda Amerikan vatandaşlarının karşı karşıya kaldığı suç davalarını çözmeye çalışan FBI’ın seçkin ajanlarından oluşan bir ekibi merkezine almaktadır. Dizi kadrosunda ise yıllarca CSI : NY kadrosunda izlediğimiz Gary Sinise, sizin Forever ile tanıdığınız ancak benim CSI Miami’den beridir sevdiğim Alana De La Garza, Hawaii Five-0 ve Revolution dizilerinde boy gösteren Daniel Henney, Walking Dead’ten Tyler James Williams ve çaylak oyuncu Annie Funke yer alıyor.

Serkan Çakmak

Criminal Minds Beyond Borders 2 istasy10net

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım