Community için 6. Sezon Kararı

Evet, evet. 11 Mayıs 2014’te  Community Dizisi Sona Erdi diye haberi yayınlamıştık. Ancak Yahoo Screen, dizinin web üzerinden yayınlanacağı 6. sezon için el sıkışmış durumda. 97 bölüm yayınlanan ve 17 Nisan 2014 gibi 5. sezon finalini yapan yapım için Web TV sahibi Yahoo, 13 bölümlük 6. sezonu duyurdu.

Castın tekrar çalışması ve seyircisine dönüş tarihi bilinmeyen yapımın muhtemelen Netflix dizileri gibi bir seferde yayınlanması da gündemde. Takip edip, göreceğiz. Tek diyebileceğimiz, fanları için çok güzel haber.

Chuck dizisinden tanıdığımız Chevy Chase, Mad Men’den tanıdığımız Alison Brie ve daha önce The Hangover’da seyrettiğimiz Ken Jeong’un müthiş performansları ile daha ilk bölümden gülmekten kırıp geçiren dizi.

Greendale Community College’da okuyan bir grup uyumsuz insanı anlatan, zekice hazırlanmış bir komedi. The Soup’dan tanıdığımız Joel McHale, grubun lideri Jeff Winger rolünde, okul derecesi iptal edilen geveze bir avukat olarak karşımıza çıkıyor. Winger’ın sınıf arkadaşları yardımıyla oluşturduğu çalışma grubunda gençler, ödevlerden çok başka konularla ilgileniyorlar. Karakterlerimizin Greendale Community College’daki 2. senelerinde de birbirinden komik olayların ardı arkası kesilmiyor.

Serkan Çakmak

community6-istasy10net

 

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım