Bloodline 3. Sezon Onaylandı

Stream ve satış sistemi ile çalışan web tabanlı Netflix, arka arkaya dizileri için haber duyurusu yapmaya devam ediyor. Firmanın başarılı drama dizisi “Bloodline” da gelecek sezon onayını aldı. Bildiğiniz üzere Netflix yapımları bir seferde tüm bölümler halinde izleyicisine sunuluyor. Dizinin 3. sezonu 10 bölümden oluşacak ve muhtemelen 2017 baharında yayınlanacak.

Hatırlar mısınız, bilmem? Ancak bir zamanlar Kanal D ekranlarında gece yayınlanan Erken Baskı dizisi vardı. İşte o dizinin yıldızı Kyle Chandler dizide başrolü üstleniyor. Yanında ise Ben Mendelsohn, Mad Men’de gördüğümü Linda Cardellini, bir çok dizinin konuk ismi Jamie McShane gibi oyuncular yine kadroyu süsleyen isimlerin başında geliyor.

Bloodline konu olarak Florida’da bir otel işleten Rayburnler, yaşadıkları bölgenin halkı tarafından saygı duyulan, çağdaş bir Amerikan ailesidir. Ailenin yüz karası olan büyük oğul Danny, yıllar sonra geri dönünce; onlar için sıkıntılı günler başlayacaktır. Zira Danny ailenin en karanlık sırlarını ve utanç verici geçmişini ortaya dökmekle tehdit eder.

Serkan Çakmak

Bloodline 3 istasy10net

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım