Blindspot İçin Tam Sezon Onayı

NBC kanalının yeni gerilim – polisiye dizisi Blindspot, beklentilerin üzerinden bir grafik sergileyince 3. bölüm sonunda tam sezon onayını aldı. Buna göre dizi 13 değil 22 bölüm üzerinden ekranlarda yer alacak ve en azından izleyicisinin karşısında yazı görecek.

Başrolünde Jaimie Alexander gibi güzel bir ismi barındıran dizinin kadrosunda Sullivan Stapleton, Rob Brown, Audrey Esparza gibi isimler yer alıyor. Dizi konu itibari ile : Hafızasını kaybetmiş halde Times Meydanı’nın ortasında, tüm vücudu dövmelerle kaplı halde bulunan Jane Doe isimli bir kadını ve onunla ilgilenen FBI ekibinin hikayesi ; Kurt Weller isimli bir ajanının koruması altına aldığı Jane’in vücudunda bulunan dövmelerin, bir suç haritası gibi olduğu ve her bir dövmenin bir suçun çözümünün kapısını açacağı fark edilir.

Serkan Çakmak

Blindspot İçin Tam Sezon Onayı istasy10net

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım