Bitten 2. Sezon Onayı

Amerika – Kanada ortak yapımlarından birisi olan, doğaüstü kategorili dizi Bitten için Kanada kalanı Space 2. sezona onay verdi. 10 bölüm olarak onaylanan dizinin Amerika’daki hak sahibi SyFy tarafından yayınlanıp, yayınlanmayacağı henüz bilinmiyor.

Başrolünde V dizisinden hatırlayacağımız güzel oyuncu Laura Vandervoort’ın yer aldığı yapımda, Laura rol olarak kurt adam tabirine dişi bir karakterle dahil oluyor. Elena Michaels karakterini canlandıran Laura Vandervoort; bir kurt adam tarafından ısırıldıktan sonra hayatının geri kalanını başka bir şehre sığınarak, dişi bir kurt adam olarak geçirecektir. Yeni şehirde bir fotoğrafçı olarak çalışmaktadır ve yeni erkek arkadaşından kurt adam varlığını gizler. Fakat eski şehirde sürünün yırtıcı bir düşman tarafından tehdit edilmesi sonucu şehre geri dönmek zorunda kalır ve kendisini iki dünya arasında sıkışmış bir vaziyette bulur.

2015 yılında ekranlara dönecek olan dizi için, yakında yeni haberler gelecektir.

Serkan Çakmak

bitten-istasy10net

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım