The Crow – Ölümsüz Aşk Sinemalara Dönüyor

Brandon Lee’nin çekimleri devam ederken hayatını kaybetmesi ile çok daha fazla dikkat çekmeyi başaran ve James O’Barr’ın çizgiromanından sinemaya uyarlanan 1994 yapımı The Crow / Ölümsüz Aşk tekrardan çekiliyor!

Geçtiğimiz yıl tekrardan çevrilmesi gündeme gelen ve olumlu birçok adım atılan The Crow’un kadrosu yavaş yavaş oluşturulmaya başlandı. Yönetmen seçimlerindeki en büyük aday ise Blade ve The League of Extraordinary Gentlemen gibi filmlerin yönetmeni olarak adını duyuran Stephen Norrington’dı. Ancak Norrington geçtiğimiz yılki görüşmelerden sonuç alamamış ve ekibi ile birlikte projede yer almayacaklarını açıklamıştı. Önceki gün ise The Crow, yeni yönetmenini buldu: Juan Carlos Fresnadillo. İspanyol yönetmen, kariyerinde 2 adet uzun metraj filme sahip. İlki bir gerilim ve dram filmi olan Intacto ve diğeri de bilimkurgu gerilim filmi olan 28 Hafta Sonra. Danny Boyle’un 28 Gün Sonra filminin devamı olarak çekilen 28 Hafta Sonra’da sinema severlerden olumlu geri dönüş alan İspanyol yönetmen bu sıralarda, 2011’de gösterime girecek Intruders filminin post-produksiyon işleri ile uğraşıyor.

Yeni Ölümsüz Aşk filminin 2013 yılında gösterime girmesi bekleniyor.

Kaynak : sinemalar.com

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım