Süper Final Avrupa Ligi Grubu 2. Hafta Sonuçları

Süper Final Avrupa Ligi Grubu 2. hafta maçları biraz önce tamamlandı. Aynı saatte başlayan 2 maçta tam 7 gol, 13 ve 1 kırmızı kart vardı.

Süper Final Avrupa Ligi Grubu 2. hafta maçında Bursa Atatürk Stadı’nda karşılaşan Bursaspor ve İstanbul Büyük Şehir Belediyespor mücadelesinde 5 vardı. Maça 7. dakikada Doka’nın golü ile 1-0 önde başlayan konuk IBB; Samuel Holmen’in kendi kalesine attığı gole engel olamayınca durum 25. dakikada 1-1’e geldi.

Beraberlik golünün 10 dakika sonrasında, 35. dakikada sahneye Stanislav Sesták çıktı ve skoru Bursaspor lehine 2-1’e getiren golü attı. İlk yarı bu sonuça biterken, maçın ikinci yarısına da iyi başlayan Bursa temsilcisi maçın 49. dakikasında Turgay Bahadır ile skoru3-1’e getirdi ve iyice rahatladı. Kalan süre karşılıklı pozisyonlarla geçilirken, maçın skorunu tayin eden gol 90. dakikada Samuel Holmen’den geldi ve maç 3-2 ile Bursaspor lehine sonuçlandı.

Süper Final Avrupa Ligi Grubu 2. hafta diğer maçında Eskişehir’de Atatürk Stadı’nda Eskiseşhirspor ve Sivasspor karşı kaşrşıya geldi. Tolga Özkalfa yönetimindeki maçta Eskisehirspor golü ilk yarının son dakikasında Batuhan Karadeniz ile bulurken misafir Sivasspor aradığı golü savunma oyuncusu Navratil ile 63. dakikada buldu.

Son dakikalarda sarı kartların arka arkaya çıktığı maçta Sivasspor oyuncusu Kıvanç Karakaş çift sarı ile oyun dışında kaldı.

Her iki maçın ardından Süper Final Avrupa Ligi Grubu puan durumu ve sıralaması şöyle oldu.

Serkan Çakmak

 http://www.kortuttugunuspor.com/futbol-2/super-final-avrupa-ligi-grubu-2-hafta-sonuclari/

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım