FC Bayern Munich – Brose Bamberg Maç Öncesi

Almanya Beko Basketbol Ligi 25. hafta mücadelesinde 2 güçlü takım Bayern ve Bamberg karşı karşıya geliyor. Bamberg geride kalan 24 haftada 23 galibiyetle 2. sırada yer alırken; Munich takımı 1 maçı eksik bir şekilde 23 maçta 20 galibiyet almış durumda.

Ev sahibi FC Bayern Munich bu sezon Euroleague’de yer almıyor. Eurocup mücadelesi veriyor. Ligde ise son 10 maçta 9 galibiyetle göz doldurmuş durumda. Ligde 23 maçta rakip potalara ortalama 86 sayı kaydeden Munich ekibi, potasında 70 sayı gibi bir sayı görmüş durumda. Evindeki 11 maçta ise tam 1000 sayı kaydettiler ve potalarında 808 sayı gördüler. Geçen sezonki takımı büyük bir oranda değişen Münih ekibinde skor ortalaması ile Bryce Taylor, Devin Booker, Maxi Kleber, Reggie Redding dikkat çekiyorlar.

Misafir ve lig 2.si Brose Bamberg ise avrupada bize ve basketbola renk katan bir takım. Ligde 24te 23 yapan Bamberg’in her ne kadar Euroleague’de iddiası kalmasa da herkesi yenebilecek güçte olduğunu unutmamak lazım. İzlemeyen bilmez ama Bamberg kasabası her maç salonunu tıklım tıklım doldurmakta. Bamber takımı ligdeki 24 maçta rakip potalara ortalama 85 sayı bırakırken, kendi potasında ortalama 68 sayı gördüler. Kadrosunda Darius Miller, Fabien Causeur, Nicolo Melli gibi iyi skorerlerin yanında Nikos Zisis gibi iyi de bir oyun kurucu yer alıyor.

İstatistiklere göre maçın dengeli geçmesi, bir ihtimal uzatmaya gitmesi gerekiyor. Zira her iki takım da çok atıp, az gol yiyorlar. İki takım arasındaki son 10 maça baktığımızda ise 2 kere Munich, 8 kere Bamberg galibiyete göze çarpıyor.Genel anlamda 160 sayı barajının aşıldığı maçların ardından bugün de 155 sayıyı geçeceklerini düşünmekteyim.

İddaa oranlarına göre;

Munich 1.70 -Bamberg 1.70 (+0.5H)
Munich 1.75 – Bamberg 1.85
Sayı Baremi  : 156.5

Büro :

Munich 1.89 -Bamberg 1.89 (+1.5H)
Munich 1.83 – Bamberg 1.95
Sayı Baremi  : 154.5

Maçı handikaplı ve handikapsız Bamberg alacaktır ve sayı baremi aşılacaktır.

Daha fazlası için TOTALBAHIS.COM

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım