Beşiktaş için Transfer Açmazı

Beşiktaş Jimnastik Kulübü için gerek futbol, gerekse basketbol takımı için açmazlar devam ediyor. Arka arkaya kulüpten ayrılanlar, para sorunu derken; durumun nereye varacağı şu an belirsiz.

Beşiktaş küme yolunda adım adım gidiyor gibi. Yardımcı antrenör Koch bugün gönderilirken; kiralık Edu-Bebe ve Sidnei’den sonra takımdan Rüştü, Ekrem ve Egemen de ayrıldı. Takımdan ayrılması muhtemel isimler Ernst, Hilbert, Simao, Queresma ve Aurelio olarak şu an görülüyor. Ciddi para sıkıntısı çeken Beşiktaş’ta iyi teklif geldiği takdirde Almeida’nın da satılması gündemde.  Kulüp şu an için “satmayacağız” diyor ancak yapılacak teklifler de düşünelecek durumda.

Tüm bunların yanında Beşiktaş Basketbol takımında Milangaz’ın çekilmesi ardından önce koç Ergin Ataman, ardından takım kaptanı Hawkins ayrılmıştı. Ergin Ataman Galatasaray ile anlaşırken, Hawkins’İn de yine aynı kulübe imza atması an meselesi. Sözleşme yenilemeyen Aroyo da muhtemelen Galatasaray’a imza atacak gözüküyor.

Kısaca Beşiktaş tarihinin en zorlu dönemeçlerinin birisinde kendini bulmuş durumda. Kaynak sıkıntısı çeken kulübün ileri de neler yapacağı ise büyük merak konusu.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım