Tuborg GoldFest ile Rock-Metal Keyfi

Tuborg GoldFest ile bu sene İstanbul “Rock ve Metal” müziğe doyacak.

Guns ‘N Roses, Evanescence, Şebnem Ferah, Within Temptation, Apocalyptica, In Flames, Godsmack, Pentagram, Lacuna Coil gibi isimlerin dışında toplamda 21 grup festivalde sahnede olacak.

“Tuborg GoldFest” türler arası dağılıma gösterdiği özenle de dünya standartlarında bir festival olma özelliği taşıyor. Rock’n’roll, numetal, senfonik rock ve hard rock gibi rock müziğin farklı türlerinden dev isimlerin sahne alacağı festival, rock müziğin farklı türlerine gönül veren herkese muhteşem bir müzik deneyimi yaşatmayı amaçlıyor.

“Adam Gibi Bira %100 Malt Tuborg Gold” sponsorluğunda gerçekleştirilecek “Tuborg GoldFest”te, Guns’N’Roses, Evanescence, Apocalyptica, Within Temptation, Godsmack, In Flames, Lacuna Coil, Ugly Kid Joe gibi dünyaca ünlü isimler müzikseverlerle buluşacak. Festivalde rock sevenleri bekleyenler bununla da sınırlı değil. Ülkemizin rock müzikteki en önemli sanatçı ve grupları da festival kadrosunda yerini almış. Şebnem Ferah, Pentagram, Redd, Erdem Yener, Gürcan Ersoy, Ayşe Saran bu isimlerden sadece birkaçı. 3 tam gün sürecek festival, İstanbul’un merkezinde müzikle dolu bir yaz geçirmek isteyenleri ağırlayacak.

Tuborg GoldFest, 4-6-7 Temmuz tarihleri arasında İstanbul Parkorman’da gerçekleştirilecek. İşte katılması kesinleşen isimler :

Guns’N’Roses
Evanescence
Within Temptation
Godsmack
Lacuna Coil
In Flames
Apocalyptica
Heaven Shall Burn
Şebnem Ferah
Pentagram
Ugly Kid Joe
Skindred
Sweet Savage
Redd
Erdem Yener
Ayşe Saran
Planeur
Gürcan Ersoy

Biletler :

Satış için http://www.biletix.com/etkinlik/NLPC4/TURKIYE/tr

Fiyat :

VIP Kombine – 530.00 TL
Sahne Önü Kombine – 371.00 TL
Normal Kombine – 148.50 TL
Yer :
4, 6 ve 7 Temmuz Parkorman İstanbul

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım