Red Hot Chili Peppers – 8 Eylül 2012

Red Hot Chili Peppers’ın 8 Eylül Cumartesi günü ülkemizde konser vereceğini duyurdu.

Yedi Grammy ödüllü ve multi-platinum sahibi Red Hot Chili Peppers tarihteki en başarılı rock gruplarının arasında gösteriliyor. Bugüne kadar 60 milyonun üzerinde albüm satışına imza atan grup, en iyi rock albümü, en iyi rock sanatçısı, en iyi rock performansı gibi birçok dalda Grammy ödülü kazandı. Radyolarda en çok çalınan parçalar sıralamasında üst sıralarda yer alan grubun parçaları, arka arkaya toplam 81 hafta 1 numara kalmayı başardı. Son yıllarda en çok aranılan gruplar arasında da ilk sıralarda yer alması da bunun kanıtı! Rock, punk ve funk üçlemesinden oluşturdukları eşsiz sound ile kategorilerinden sıyrılmayı başaran grup, bu sound’un yanı sıra sahnede sergiledikleri sürpriz performanslar ve etkileyici sahne kostümleriyle de farklarını ortaya koymayı başarıyorlar.

1983 yılından beri Californication, Otherside, Scar Tissue, Under the Bridge gibi dünyada yankı uyandıran hitlerin sahibi olan Red Hot Chili Peppers’ın unutulmayacak İstanbul performansını kaçırmayın!

Santral İstanbul alanında yapılacak olan konserde kategoriler, sahneye yakınlık derecesine göre ayrılmış. En uzak olan 3. kategori 75 TL, Ortada olan ve biraz küçük bir alan olan 2. kategori 125 TL, en yakın olan ve oldukça büyük olan 1. kategori ise 150 TL fiyatında.

Bilet Satış : http://www.biletix.com/etkinlik/NRCHP/DIGER/tr

Platinum Ring – 600.00 TL
Golden Ring – 400.00 TL
Kategori 1 – 150.00 TL
Kategori 2 – 125.00 TL
Kategori 3 – 75.00 TL – Uzak mesafe görüş alanına sahiptir.

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım