Nox Arcana – Night of the Wolf

Geçen gün benim foruma yani istasy10.com adresine eklemiş bir video parçayı. Dinledim. Sonra tekrar dinledim. Bir baktım ki 3 gün boyunca sürekli dinler olmuşum. Senfonik metal örneği, harika bir parça. Bir film çeksem, muhtemelen soundtrack albümünde ilk sıraya koyacağım parça olur şu an. Klibi de en az parça kadar şahane olmuş.

Ölümcül, karanlık ve etkileyici. Gerek parçanın tonu, müziğin ahengi; gerekse videonun çekim tekniği beni yeterince mutlu etti. Benim kafadan müzik dinleyenlerin seveceği Nox Arcana grubu, “Night of the Wolf” parçası ile sizlerle.

Bu arada kim bu adamlar diyenler eminim youtube’dan diğer videolarına bakıyordur. Dinleyin, keyif verecektrir. Bazı parçaları en karanlık düşüncelerinizle kesişecektir, eminim.

2003 yılında Amerika kurulmuş, alt kültür yani gotik dediğimiz renkte parçalar yapan; neoklasik işlere imza atan Nox Arcana’nın single dahil 17 albümü var.

Seversiniz, seveceksiniz…

 

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım