Metallica İstanbul – 13 Temmuz 2014

Artık son 5 gün. Bilet aldınız, aldınız… 3. kez babalar geliyor. Kaçırmamak gerek.

Metallica By Request istasy10net

Metallica, Metallica By Request dünya turnesiyle İstanbul’da!

Metallica’nın İstanbul konserinde çalacağı parçalar belli oldu. Bütün müzik severler metallicabyrequest sitesinden diğer hayranların hangi şarkılara oy verdiğini ve oylama sonuçlarına ulaşabilirler.

Bu yaza damga vuracak olan “Metallica By Request” konseri için geri sayım tüm hızıyla devam ederken, Metallica’nın önünde çalacak grup da belli oldu. Metallica’nın hayranlarının belirlediği şarkılardan oluşacak muhteşem performansından önce, İTÜ Stadyumu’nda Türkiye’nin en önemli gruplarından Pentagram sahne alacak.

Sayısız ödüllü heavy metal grubu ilk kez gerçekleştireceği Metallica By Request projesiyle, müzikseverleri çığır açan interaktif Metallica konseri deneyimi ile tanıştıracak. Bu özel Metallica konseri, Pozitif Live organizasyonuyla 13 Temmuz Pazar günü İTÜ Stadyumu’nda gerçekleşecek.

Black Ayakta – Avantajlı Dönem 150.00 TL – TÜKENDİ
Black Ayakta – 175.00 TL – TÜKENDİ
Tribün 2 – 295.00 TL
Tribün 1 – 340.00 TL
Silver Ayakta – 500.00 TL
http://www.biletix.com/etkinlik/RKMTL/TURKIYE/tr

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım