12 Şubat 2017 Kasa Katlama Kuponu 2

Az riskli, kasanızı ikiye katlayacak majör lig takımlarındna oluşan kupon. Formda Torino evinde Pescara ile karşılaşırken, deplasmanda Sevilla ise Las Palmas’a konuk oluyor. St. Etienne ise evinde Lorient’i ağırlığıyor.

Öncelikle Sevilla’nın bu sezon çok stabil bir top oynamadığını belirtelim. Lig sonuncusuna boyun eğip, kupada iki maçta Real Madrid’i sahada ezebiliyorlar. Gol atyorlar ve yemeyi de başarıyorlar. Büyük düşünenlerin 2.5 üst seçeği maçta 1.5 üst ile garantiye gitmek daha cazip duruyor.

9. sıradaki Torino, son sırada ve tek galibiyeti olan Pescara’yı ağırlıyor. Öyle bir maç ki 2.5 üst ve handikap seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Ve son maç Fransa’dan… Avrupa Ligi’ni kovalayan yeşil çocuklar St. Etienne, son sıradaki Lorient’i ağırlığıyor. Ev sahibi galibiyeti oynayabilirsiniz ancak bu maç 1.5 üst daha ideal duruyor.

EKSİK VE SAKATLAR

Torino : Carlao, Rossettini, Castan, Avelar sakat. Valdifiori, Baselli cezalı. (Avelar ve Carlao hariç tüm isimler banko oyuncular)
Pescara : Gilardino, Bovo, Campagnaro, Bahebeck, Gyömber (Campagnaro önemli eksik)

Las Palmas : Macedo, Momo, Castellano, Santana (Macedo ve Momo önemli eksikler)
Sevilla : Tremoulinas, Adil Rami, Dehli, Escudero, Luna sakat. Ganso kadroya alınmadı (Adil Rami ve Escudero önemli eksikler)

St. Etienne : Perrin, Soderlund ve Tannane sakat (Hepsi ilk 11 oyuncusu)
Lorienet : Ciani, Barthelme, Mesloub, Paye, Conte sakat (Mesloub ve Ciani banko isimler)

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım