Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları

Fenerbahçe Spor Kulübümüz 2011-2012 sezonu için A futbol takım formalarını tanıttı. 5 ayrı modelde hazırlanan formalar içinde yine klasik ve efsane çubuklumuz var. Bunun harici yeni olarak Tek Yıldız, Altın Zırh ve Sarı Kanarya şeklinde modeller hazırlanmış. Gayet şık tasarımlar olmasına rağmen her birinin bisiklet yaka olması tek eksisi bana göre.

Şimdi o 5 modeli görelim. Almak veya daha detaylı görmek isteyenleri de www.fenerium.com.tr adresine bekleriz.

2011 / 2012 Efsane Çubuklu Forma

Fenerbahçe Spor Kulübü efsane çubuklu formasına bu yıl 3 boyutlu bir perspektif getirerek, yeni bir formatla taraftarıyla buluşturuyor.

2011 / 2012 sezonu için özel olarak hazırlanan efsane çubuklu forma sarı, lacivert ve retro mavi renklerden oluşuyor ve her üç renk, Fenerbahçe’yi “Fenerbahçe” yapan değerleri yansıtıyor.

İlk boyut, köklü geçmiş. Fenerbahçe Spor Kulübü’ nün 100 yılı aşkın tarihi ve bu tarihin oluşturduğu kültür.

İkinci boyut, Fenerbahçe’nin büyük taraftarı. Fenerbahçe, tarihinden soyutlanamayacağı gibi, kulübüne gönülden bağlı, onu her koşulda destekleyen büyük taraftarı olmadan da düşünülemez.

Üçüncü boyut, Fenerbahçe Spor Kulübü çatısı altında, kurulduğu günden beri mücadele veren ve yarıştıkları her branşta elde ettikleri başarılarıyla kulübünün adını yücelten, Fenerbahçe’nin savaşçıları, sporcuları.

 

2011 / 2012 Tek Yıldız Forma

Beyaz saflığın ve istikrarın, Mavi renk ise sonsuzluğun ve özgürlüğün simgesidir. Kurtuluş savaşı yılları, milli mücadele döneminde ortaya konan özgürlük mücadelesi içerisindeki aktif rolü ile başlayan ve istikrarlı olarak Türk Spor Tarihi’ nde adını her dönem en tepeye yazdıran Fenerbahçe Spor Kulübü varlığını Türk Sporu’ nun en büyük ve tek yıldızı olarak sonsuza dek sürdürecektir. Formanın göğüs kısmına gofre tekniği ile uygulanmış olan Tek Yıldız motifi temanın ana tasarım detayı olarak karşımıza çıkıyor.

 

2011 / 2012 Altın Zırh Forma

Özel kumaş dokusu ile zırhı andıran ve Fenerbahçe’ nin savaşçıları yani futbolcuları için bir nevi manevi güç kaynağı olan Fenerbahçe forması bu tema ile onları rakiplere karşı koruyan, yenilmez kılan bir zırh vazifesi de görüyor.

 

2011 / 2012 Sarı Kanarya Forma

Fenerbahçe Spor kulübünün ana renklerinden biri olan sarı Fenerbahçe’ ye duyulan gıptayı tasvir eder. Fenerbahçe tarihinin önemli isimlerinden, “uçan kaleci” lakabıyla da tanınan efsane kaleci Cihat Arman’ dan ismini alan sarı kanarya forma geçmişle geleceği özenle harmanlıyor. Balıksırtı deseni ile göz kamaştıran formamız bu sene Sarı Kanaryaların en gözde formalarından biri olmaya aday.

 

2011/2012 Mavi Zırh Kaleci Kazağı

Fenerbahçe Futbol A Takımı kalecilerinin 2011/2012 Futbol Sezonu’nda giyeceği Mavi Zırh kaleci kazağı da A Takımı formalarıyla aynı anda tüm Fenerium ve adidas satış noktalarında satışa sunuluyor.

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım