Şeyma Ercan Fenerbahçe Grundig’te

Oyuncu kadrosunu geniş tutma niyetinde olan ve 3 kupada birden savaşacak Fenerbahçe Grundig, kadrosuna bu sefer yerli bir oyuncuyu kattı. Eczacıbaşı VitrA forması giyen genç smaçör Şeyma Ercan da Fenerbahçe Grundig’te.

5 Temmuz 1994 Ankara doğumlu genç oyuncu her ne kadar Eczacıbaşı VitrA oyuncusu olsa da kariyeri tamamen burada başlamış ve direkt olarak takımda geçmiş değil. 2009-2011 yılları arasında Gazi Üniversitesi formasını giyen oyuncu, 2011-2012 sezonu ile beraber Beşiktaş’a transfer oldu. Sezon sonu buradan da ayrılan ve 2012-2013 sezonunda Eczacıbaşı VitrA’ya gelen oyuncu, süre almadan Bursa Büyükşehir Belediye takımına kiralandı ve 1 seneyi orada geçirdi. Genç smaçör geride kalan sezonları ise Eczacıbaşı VitrA’da tamamlamayı başararak, kariyerine şampiyonluk ve CEV en iyi genç oyuncu ödüllerini yazdırmayı başardı.

Şeyma Ercan istasy10net

2012-2013 sezonundan beridir oyuncusu olduğu ve sözleşmesi bulunan Şeyma Ercan, bu sezon itibari ile Eczacıbaşı VitrA ile sözleşmesi sona erdiğinden kulübüne veda ederek Fenerbahçe Grundig’in yolunu tuttu.

1.86 metre boyundaki başarılı oyuncu file önünde 2.96 metre smaç ve 2.90 metre blok yüksekliğine çıkabiliyor.

Oyuncumuza hoşgeldin derken, başarılar diliyoruz.

Serkan Çakmak

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım... Haydi bakalım