Hoşgeldin Nilay Özdemir

Son Avrupa Şampiyonu Fenerbahçe Universal, VakıfBank Türk Telekom’da forma giyen pasör Nilay Özdemir ile 2 yıllığına anlaştı.

Vakıfbank ile Avrupa Şampiyonluğu yaşayan  1985 doğumlu, 1.79 boyundaki Nilay Özdemir, daha önce Beşiktaş, iki sezon Türk Telekom, üç sezon Emlak TOKİ ve iki sezon da Karşıyaka’da formalarını giydi.

İç transferde ise bugünlerde hareketli saatler bekleniyor. Özellikle Naz Aydemir ve Luba Sokolova için; Eczacıbaşı, Vakıfbank ve Galatasaray kulüpleri devrede.

Hakkında çok fazla yazılıp, çizilen Naz Aydemir 3 yıldır giydiği sarı-lacivertli forma ile ilgili olarak şunları söyledi:

Sevgili FBliler, dedikodulara bakmayın. 3 yildir şerefle taşıdığım Çubuklu Forma’yı önümüzdeki yıllarda da giyebilmek en büyük dileğimdir.Bu yolda kulübüm de, ben de iyi niyetle elimizden geleni yapıyoruz ve inanıyorum ki Sarı Melek’iniz olmaya devam edeceğim.

Naz Aydemir’in şahsi twitter hesabı üzerinden yaptığı bu açıklama ardından kulübe en az 2 yıllık daha imza atması bekleniyor. Bunun haricinde Rus yıldız Sokolova, Koreli yıldız Kim içinse durum belirsizliğini koruyor.

Her hangi bir gelişme durumunda detayları yazacağız.

Editör Serkan Çakmak

Fenerbahçe, Teknoloji, Müzik ve Dizi üzerine yazmayı severim. Her fotoğrafı değil, anlamı olanları seçip, sizlerle paylaşırım. Siyaset üzerine pek yazmıyorum, sonra alınıyor zeka küpürleri. Korsan Basınım… Haydi bakalım